درباره فردینو

داستان فردینو

داستان فردينو،از لحظه اى شروع شد كه من(فرید فرخ احمدی) متوجه شدم كه هرسال دوره هاى آموزشى متعددى را مى گذرانم و چندين ميليون تومان براى آموختن سرمايه گذارى مى كنم اما دانش به دست آمده را فقط مى توانم به تعداد محدودى از افرادى كه به دنبال موفقيت هستند؛ منتقل كنم.
به همين دليل براى اينكه بتوانم دانشى كه بدست آورده ام را به افراد زيادى انتقال بدهم تصميم گرفتم با كمك علمى كه بطور پيوسته از تحصيل در رشته ى روانشناسى به دست آورده ام؛آموزش هايى ارزشمند توليد كنم تا بتوانم افراد بيشترى را به <<فردى نو>> تبديل كنم و باعث گسترش جهان بشم.

فردينو چه كار مى كند؟

ما در فردينو اعتقاد داريم كه در هر زمينه اى كه نيازى را در جهان برطرف مى كنيم؛ بايد بهترين و كامل ترين باشيم و بعيد مى دانيم فرد يا سيستمى باشد كه مخاطبانش برايش آنقدر ارزشمند باشد كه مدام در حال تلاش باشد تا به روزترين و كامل ترين و كم غلط ترين آموزش ها را برايشان تهيه كند. پس در فردينو آموزش هايى كاملا علمى توليد مى كنيم تا شانس تان براى موفقيت در دنياى رقابتى چند برابر بشود تا در نهايت به خودتان افتخار كنيد و حال دلتون خوب باشه و با جهانتون در صلح باشيد.

تفکر فردینو

ما در فردينو سعى داريم افراد نو بشوند و توانمندتر از قبل بشوند. افرادى هايى كه چندبرابر نسبت به انسان هاى ديگر توانمندتر هستند و مى توانند جهان بهترى بسازند و جهان را براى همه زيباتر كنند و عامل گسترش جهان بشوند. تمام تلاش ما در فردينو اين است كه فرصت هايى براى تغيير به شما معرفى كنيم تا طعم و لذت متفاوتى از زندگى را بچشيد.

چشم انداز فردینو

فردينو دوست دارد در آينده وارد حوزه هاى بيشترى در زمينه ى رشد فردى بشود تا انسان ها زندگى آسان ترى داشته باشند و نياز هاى شخصى شان را راحت تر بتوانند برطرف كنند.ما در فردينو سعى مى كنيم در هرحوزه اى كه وارد مى شويم تغييراتى در سبك زندگى شما ايجاد كنيم تا فرداى نو و متفاوتى براى خودتان بسازيد.